خانه / دسته‌بندی نشده / روان کننده بتن بر پایه ملامین
روان کننده بتن بر پایه ملامین

روان کننده بتن بر پایه ملامین

روان کننده بر پایه ملامین با امکان استفاده در طیف وسیع از نظر شرایط محیطی و نوع مصالح میباشد.

این ترکیب شیمیایی سوپرپلاستی سایزری است بر پایه ملامین فرمالدئید، که در اکثر نقاط آب وھوایی ایران (ھوای ۵ الی ۴٠ درجه سانتیگراد) میتوان بدون افزودن مواد مضاف دیگر در تولید بتن با کیفیت مطلوب به کار برد. در تولید یک بتن با کیفیت قابل قبول حتی اگر از مصالح مرغوب، سیمان کافی و شرایط عمل آوری خوب استفاده شود به علت عدم امکان کاھش آب جھت رسیدن به کارآیی لازم و قابل اجرا، نمیتوان به نتیجه های مطلوب دست یافت و ناچار به استفاده ازمواد روان کننده بتن  و کاھش دھندهء آب ھستیم.

بالا بودن نسبت آب به سیمان کیفیت بتن را به شدت کاھش میدھد. ایجاد فضاھای خالی، انقباضھای اولیه و ثانویه سیمان که باعث ترک خوردگی میشود، پایین بودن مقاومت، کاھش غلظت و عدم کارآیی، کرمو شدن، نفوذپذیری بالا، سست بودن در مقابل عوامل جوی و محیطی، عدم تراکم و شکل پذیری از عوارض عمده ای است که میتوان با استفاده از یک روان کننده بتن خوب حذف و یا به حداقل ممکن رسانید .امروزه استفاده از مواد مضاف بتن بخصوص سوپر روان کننده ھای بتن در تولید بتن اکثر سازه ھا امری اجتناب ناپذیر شده است،بخصوص در سازه ھای بتنی مھم مثل پروژه ھای صنعتی عمرانی و حتی مجتمع ھای مسکونی، بدون استفاده از این مواد در طرح اختلاط ، نمیتوان به  بتنی با کارآیی خوب در اجرا و به کیفیتی مطمئن و با دوام در دراز مدت دست یافت. قدرت روان کنندگی بتن فوق العاده به  ما این امکان را میدھد که  میزان مصرف آب را 15 الی 20 درصد کاھش داده و ضمن حفظ کارآیی و قابلیت اجرا، بتن با کیفیت خوب و بادوام تولید نماییم .

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا