خانه / ضد یخ بتون زودگیر / مزایای نانو ژل ضد یخ بتن
مزایای نانو ژل ضد یخ بتن

مزایای نانو ژل ضد یخ بتن

نه تنها این سوپر نانو ژل ضد یخ بتن بر اساس بهترین مواد معرفی شده علمی-صنعتی برای بتنهای مسلح ساخته شده و با حداکثر غلظت باعث میشود با کمترین میزان مصرف به نتیجه مطلوب، بدون عوارض جانبی نزدیک شوید بلکه با استفاده از مواد نانوکلوئیدی که باعث می شود ساختار نانو ژل ضد یخ بتن از حالت مایع به حالت ژل تغییر یابد به مزایای ویژه به شرح ذیل برای نانو ژل ضد یخ بتن دستیابی حاصل گردیده است:

1- در ساخت نانو ژل ضد یخ بتن حداقل میزان آب مصرف گردیده و بجای آن از مواد نانو کلوئیدی مؤثر در افزایش مقاومت یخ زدگی بتن تازه و بتن ساخته شده استفاده گردیده است.

2- امکان بسته بندی کیسه ای برای نانو ژل ضد یخ بتن غیر مایع حاصل گردیده است.

3- محصول نانو ژل ضد یخ بتن حاصل قبل از مصرف تا °C 17 –  دچار یخ زدگی نمی شود و قابلیت مصرف آن بدون تمهیدات ویژه نگهداری، باقی می ماند.

4- چون تمامی مواد سازنده سوپر ژل ضد یخ بتن با بتن سازگار بوده و اثر منفی در مقاومت بتن و دوام بتن ندارد و کاملاً اثرات آن مثبت است لذا مصرف نانو ژل ضد یخ بتن حتی درحد 25 % وزن سیمان مصرفی نیز مجاز است، در این صورت با توجه به محدودیت مصرف مواد افزودنی طبق بعضی از آیین نامه ها به میزان 5 % سیمان مصرفی، به علت قالب بودن مواد سیمانی در داخل ساختار این نانو ژل ضد یخ بتن برای توجیه مصرف بالای 5 % می توان نانو ژل ضد یخ بتن را ماده سیمانی ضد یخ نامیده و از مصرف بالای 5 % آن به شرط متقاعد شدن مشاور دفاع نمود ولی به هر حال براساس آزمایشات انجام شده، در نظر گرفتن ساختار مواد اولیه نانو ژل ضد یخ بتن ، مصرف آن حتی تا 25 % وزن سیمان مصرفی نه تنها اثر منفی در مقاومت و دوام بتن نداشته بلکه اثر مثبت در دوام دراز مدت بتن و مقاومت بتن داشته است.

5-   درساخت نانو ژل ضد یخ بتن به هیچ عنوان از مواد کلرایدی کمک گرفته نشده است.

6-   نانو ژل ضد یخ بتن علاوه بر کاربرد به عنوان ضد یخ، به عنوان ماده یخ زدا هم می تواند مورد مصرف قرار گیرد و ماده یخ زدای مذکور به هیچ عنوان اثری بر روی دوام بتن یخ زدایی شونده ندارد.

7-  به دلیل خاصیت چسبندگی و نیمه مایع بودن نانو ژل ضد یخ بتن ( حالت ژل و خمیری ) امکان اجرا روی سطوح قائم به عنوان ماده یخ زدا قبل و بعد از یخ بندان را دارد.

برای آشنایی با کاربرد نانو ژل ضد یخ بتن و روش مصرف نانو ژل ضد یخ بتن و خرید ضد یخ روی لینک کلیک کنید.

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا