خانه / چسب / چسب بتن / روش مصرف چسب خمیری بتن
روش مصرف چسب خمیری بتن

روش مصرف چسب خمیری بتن

چسب خمیری بتن در دمای محیط از 5+ تا 4+ درجه سانتیگراد میتوتند مورد مصرف قرار گیرد . چسب خمیری بتن در دماهای پایین با سرعت کمتری سخت گردیده و در دمای بالا سرعت سخت شدن بیشتری از خود نشان خواهد داد.

چسب خمیری بتن بایستی توسط کاردک دندانه دار یا ابزاری شبیه به آن با شیارهایی به عمق 4 و عرض 8 میلیمتر بر روی سطح مورد نظر اجرا اندود گردد.

بایستی دقت شود که %80 سطح بتن با چسب خمیری بتن آغشته گردد. چسب خمیری بتن کشیده شده بروی سطح زیرکار بایستی حداکثر پس از 7 دقیقه بلوک شود این زمان در صورتی که دمای هوا بیش از 30 درجه سانتیگراد باشد بایستی کاهش داده شود.

سطح مورد نظر جهت اجرا بلوک بایستی تمیز و بدون آلودگی به چربی باشد همچنین سطح مورد نظر بایستی عاری از هر گونه رنگ و یا هر پوشش سست دیگری باشد.

میزان مصرف چسب خمیری بتن

میزان مصرف چسب خمیری بتن ارتباط مستقیمی با نوع و بافت زیر سازی دارد در صورتی که زیر سازی از یک سطح صاف و صیقلی و بدن خلل و فرج تشکیل گردیده باشد میزان مصرف چسب خمیری بتن حدود 2 تا 5/2 کیلو گرم بر متر مربع خواهد بود.

شرکت شیمی بتن بهینه تولید کننده چسب بتن طبق استانداردهای موجود با کیفیت بالا می باشد.

برای آشنایی با مزایای چسب خمیری بتن  و خرید چسب بتن روی لینک کلیک کنید.

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا