خانه / ضد یخ بتون زودگیر / ضد یخ سازه های بتنی
ضد یخ سازه های بتنی

ضد یخ سازه های بتنی

ضد یخ های بتن مواد شیمیایی هستند که به منظور پایین آوردن نقطه انجماد فاز مایع به آب اختلاط بتن اضافه می گردند و تا دمای °C 30- کاربرد دارند .

استفاده از ضد یخ بتن در بتن ریزی در شرایط آب و هوای سرد، دارای اصول فنی ساده و بسیار سودمند می باشد که باعث صرفه جویی20 الی50 درصدی زمان و انرژی در مقایسه با عمل آوری با بخار، گرم کردن بتن و …. می باشد.

موارد کاربرد ضد یخ بتن

ضد یخ ها در بتن در جا، بتن مسلح، سازه های یکپارچه پیش ساخته و ….. در دمای (هوا، زمین) زیر °C5 و تا کمترین دمای روزانه °C 30- مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای ضد یخ بتن

عملکرد ضد یخ بتن به دو صورت کلی ذیل می باشد :

یک دسته نقطه انجماد فاز مایع بتن را پایین می آورند، همچنین ضد یخ بتن ،زودگیرها و دیرگیرهایی ضعیف هستند که بر گیرش و سخت شدگی سیمان تأثیر می گذارند .

دسته دوم ضد یخ بتن ،افزودنی های دو یا سه سیستمی می باشند. ضد یخ بتن هیدراتاسیون سیمان را تسریع کرده و همچنین خصوصیات ضد یخ بتن را دارا می باشند.

علاوه بر این دو گروه اصلی، مابقی خصوصیات ضعیفی از ضد یخ بتن را دارا می باشند. ضد یخ بتن گیرش و سخت شدن سیمان را تسریع می کنند و به صورت قابل توجهی ضد یخ بتن میزان گرمای مراحل اولیه سخت شدن سیمان در بتن ریزی زمستانی را افزایش می دهند.

برای آشنایی با محصول و خرید ضد یخ روی لینک کلیک کنید .

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا