خانه / ضد یخ بتون زودگیر / ضد یخ بتن بر پایه نیتروژن
ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن

ضد یخ بتن بر پایه نیتروژن

ضد یخ بتن یک افزودنی برای بتن مسلح و تـرکیبى از مـواد معدنى و آلـى بر پایه نیتروژنی می باشد. درساخت ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن بدون کلراید به هیچ عنوان از مواد کلرایدی استفاده نشده است. مواد نیتروژنی و کلسیم نیتروژنی در ضد یخ بتن بعنوان موادی که بازدارنده خوردگی می باشند مطرح شده است. بتن ریزی در هوای سرد با استفاده از ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن امکان پذیر است. قابل ذکر می باشد با وجود استفاده از ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن و یا هرگونه ضد یخ بتن درهنگام بتن ریزی در هوای سرد، رعایت الزامات بتن ریزی در هوای سرد و آیین نامه ای نباید فراموش شود.

در حقیقت استفاده از ضد یخ بتن یک اقدام تکمیلی است و باید تمهیدات بتن ریزی درهوای سرد همانند کیورینگ و دیگر عوامل رعایت شود.

مزایای ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن

ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن حاوی کلرید نمی باشد و براساس بهترین مواد معرفی شده و استاندارد برای ساخت بتن های مسلح طراحی شده است.

به علت غلظت بالای ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن با کمترین میزان مصرف ضد یخ بتن به نتیجه مطلوب و بدون عوارض جانبی نزدیک شوید.

استفاده از ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن باعث بالارفتن سرعت هیدراتاسیون می شود .

ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن باعث افزایش حرارت زایی بتن می گردد .

استفاده از ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن باعث پایین آمدن نقطه انجماد و تسریع زمان گیرش اولیه می گردد .

برای آشنایی با روش مصرف ضد یخ  بتن بر پایه نیتروژن و خرید ضد یخ روی لینک کلیک کنید .

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا