خانه / واتر استاپ و اسپیسر / نکات ایمنی واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی
نکات ایمنی واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی

نکات ایمنی واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی

همانند تمامی محصولات شیمیایی ، احتیاط لازم در زمان انبارداری و مصرف واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی ضروری است . از تماس با چشم ها ، دهان ، پوست و مواد خوراکی اجتناب شود . در صورت ترشح به چشم ها و پوست آن را به سرعت با آب بشوئید. در صورت بلع ناگهانی واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی به پزشک مراجعه کنید .

روش مصرف واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی

سطح مورد استفاده بایستی خشک و تمیز باشد. در هنگام وجود آب و یا یخ استفاده نشود. در موارد عمودی برای نصب حدود 15 ثانیه داخل درز با فشار انگشتان نگه داشته شود تا به سطح بچسبد.قبل از مصرف برچسب سیلیکونی را از آن جدا نمائید.

مقدار مصرف واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی بستگی به طول کار دارد.

شرایط نگهداری واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی

واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی به دور از تابش مستقیم خورشید و در دمای 5 تا 45 درجه سانتیگراد تا 12 ماه امکان نگهداری وجود دارد . واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی در برابر رطوبت ، بارش باران و فشار زیاد حفاظت نمائید . عدم رعایت روش انبارداری صحیح موجب آسیب دیدن واتراستاپ منبسط شونده بنتونیتی و یا بسته بندی آن می شود .

شرکت شیمی بتن بهینه تولید کننده واتراستاپ طبق استانداردهای موجود با کیفیت بالا می باشد.

برای آشنایی با محصول و خرید واتراستاپ روی لینک کلیک کنید.

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا