خانه / چسب / چسب کاشی / روش مصرف رزین چسب کاشی
روش مصرف رزین چسب کاشی

روش مصرف رزین چسب کاشی

در هنگام استفاه از رزین چسب کاشی ابتدا سطح زیر کار می‌بایست عاری از هرگونه چربی، گردوغبار، ذرات سست یا رنگ قدیمی گردد سپس ۵ کیلوگرم پودر را با ۱ لیتر آب ترکیب نموده و عمل اختلاط را تا به‌ دست آمدن خمیری یکنواخت و همگن ادامه دهید (در مقادیر کم می‌توان با دست هم زد اما برای اختلاط یک کیسه کامل از همزن برقی استفاده نمایید) به مدت ۵ دقیقه صبر کرده و مجدداً خمیر رزین چسب کاشی مخلوط کنید. سرانجام خمیر رزین چسب کاشی آماده شده را به ‌وسیله کاردک شیاردار روی سطح مورد اجرا کشیده و کاشی و یا هر مصالح دیگری را روی آن قرار داده و بچسبانید.

میزان مصرف رزین چسب کاشی

میزان مصرف رزین چسب کاشی بر روی سطوح صاف به میزان ۲ الی ۵/۲ کیلوگرم در هر مترمربع می باشد .

استفاه از رزین چسب کاشی جهت صافکاری سطح و چسباندن ،۵ تا ۱۰ کیلوگرم در هر مترمربع جهت تأمین ۳ تا ۶ میلیمتر ضخامت مناسب می باشد .

شرایط نگهداری رزین چسب کاشی

رزین چسب کاشی در بسته‌بندی اولیه به دور از گرما و سرما و رطوبت به مدت یکسال قابل نگهدار می باشد .

نکات ایمنی رزین چسب کاشی

همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با رزین چسب کاشی دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی رزین چسب کاشی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهید.

برای آشنایی با محصول و خرید چسب کاشی روی لینک کلیک کنید .

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا