خانه / افزودنی بتن / ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن
ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن

ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن

ژل سیلیکافیوم بتن که یک ژل سیلیکافیوم الیاف دار است برای تولید بتن با مقاومت بالا، بتن آب بند، بتن نفوذ ناپذیر، و بتن پردوام و ملاتهای ویژه و برای کاهش ترکهای و ارتقاء نسبی مقاومتهای کششی و خمشی بتن استفاده میگردد همچنین ژل سیلیکافیوم بتن در کلاس هایی دیگر مناسب برای تولید بتن سبک و دارای اثر افزودنی هوازای در بتن می باشد .

 در ژل سیلیکافیوم بتن در بتن الیافی که یک ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن برای به وجود آوردن الیاف در بتن است از الیاف پلی پروپیلن استفاده شده است.

در شرایطی که بتن در معرض ضربه و بارهای متناوب دینامیکی است استفاده از ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن بسیار مناسب است.

برای ساخت بتن الیافی استفاده از ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن نسبت به میکروسیلیس الویت دارد. ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن برای ساخت نه تنها با بالا بردن مقاومت بتن در برابر عوامل مخرب بیرونی فیزیکی و شیمیایی محیطی و حتی در عوامل مخرب داخلی بتن نیز استفاده میشود و عمر سرویس دهی سازهای بتنی را به به بالا ترین حد می رساند،و از آسیبهای احتمالی طولانی مدت احتمالی از عدم رعایت در کیورینگ مناسب در ساعات اولیه و پس از ریختن بتن تا میزان زیادی جلوگیری میکند.

کاربرد ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن

برای ساخت بتن الیافی و یا مواردی که نیاز به استفاده از اثر هوایی در بتن داریم مثل بتن سبک از ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن استفاده می شود و در تمامی کاربردهای نام برده شده برای ژل میکروسیلیس بتن با یک یا چند درجه برتری کاربردی میتواند استفاده شود. .

استفاده از ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن برای ساخت بتن در موارد زیر بهتر کاربرد دارد: ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن برای بتن ریزی مواردی که کوران و باد یا اشعه خورشید و مناطق خشک هستند کاربرد دارد، برای جبران خسارات ناشی از تاخیر مجاز در انجام کیورینگ اولیه استفاده می کنند . ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن در سازه هایی بتنی که در معرض بارهای دینامیکی، ضربه و خستگی کاربرد دارد . ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن در سازه ها بتنی که دارای مقاطع نازک بتنی هستند استفاده می شود. سازه های بتنی در معرض سیکل های شدید ذوب و انجماد هستند از ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن استفاده می کنند. ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن را در سازه های آب بند بتنی که احتمال به وجود آمدن ترک در آن ها وجود دارد را برای کم کردن ریسک ترک استفاده می شود. سازه های بتنی در معرض کاویتاسیون هستند ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن به کار می برند. برای کم کردن خطر تلاشی پذیری بتن هایی که در معرض ریسک انفجار و آتش سوزی هستند از ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن استفاده می کنند. ژل سیلیکافیوم الیاف دار بتن را در بتن های نظامی و پدافندی هم استفاده می کنند.

شرکت شیمی بتن بهینه تولید کننده افزودنی بتن طبق استانداردهای موجود با کیفیت بالا می باشد.

برای آشنایی با محصولات و خرید افزودنی بتن روی لینک کلیک کنید .

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا