خانه / ملات ها و اندودهای آماده / اندود عایق رطوبتی
اندود عایق رطوبتی

اندود عایق رطوبتی

ملات آماده تک جزئی عایق رطوبتی است که اساس پلیمری داشته و قابلیت چسبندگی و تنفس بالایی دارد. این ماده بسیار چسبنده و مقاوم در برابر بارهای وارده بوده و پس از خشک شدن انعطاف پذیر و مقاوم در برابر ترک خوردگی و حرارت می باشد.

این ماده در حد بسیار بالایی عایق رطوبت بوده و در کلاس A1 مواد نسوز قرار دارد همچنین در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) بسیار مقاوم بوده و عمر بالایی در فضاهای باز دارد.

ملات آماده عایق رطوبتی مقاوم در برابر گرما و سرما بوده آتش نمی گیرد و ماده ای نسوز در کلاس A1 می باشد.

دلیل استفاده از اندود عایق رطوبتی :

بمنظور افزایش عمر مفید و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری بنا ها و ساختمانهایی که روزانه مورد استفاده قرار می گیرند از قبیل منازل مسکونی – مساجد – بیمارستانها – مدارس – سالنهای ورزشی – پلها و اماکن عمومی و همچنین جهت تامین شرایط سالم و بهداشتی محیطی برای افراد جامعه اجرای عایقکاری رطوبتی در قسمتهایی از بنا که در معرض رطوبت و نم قرار دارند بسیار ضروری است.

محافظت بناها در مقابل نفوذ انواع آبهای زیرزمینی – بارشی و جاری در محیطهای مرطوب و جلوگیری از تخریب و فرسایش اجزای سازه در مقابل رطوبت به اندازه دقت در طراحی – محاسبه و اجرای المانهای سازه ای مهم و حساس می باشد.

پشت بام ها و بالکنها استخرهای آب و حمامها و سرویسهای بهداشتی مکانهایی هستند که استفاده از عایقهای رطوبتی در آنها ضروری و لازم می باشد همچنین فوندانسیونها و تمام اجزای مدفون در خاک می بایست در مقابل آبهای زیرزمینی محافظت گردند. از اینرواستفاده از عایقهای رطوبتی با عمر بالا و کیفیت عالی و مقاوم در مقابل عوامل خارجی جوی و فیزیکی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اندود عایق رطوبتی ،عایق حرارتی مقاوم در مقابل صدمات فیزیکی، حرارتی و جوی می باشد که بدلیل راحتی اجرا و قابلیت چسبندگی عالی به تمام سطوح و مواد و ایجاد سطحی کاملا یکپارچه در قیاس با انواع دیگر عایقهای حرارتی موجود ویژگیهای منحصر به فردی دارد که این ماده را از سایر انواع عایقها متمایز می نماید.

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا