خانه / چسب / چسب کاشی / کاربرد چسب پایه پلیمری مخصوص نصب کاشی
کاربرد چسب پایه پلیمری مخصوص  نصب کاشی

کاربرد چسب پایه پلیمری مخصوص نصب کاشی

چسب را بایستی روی سطوح سخت و تمیز توسط کاردک شانه ای پخش نمود. همچنین می توان از آن برای کاشی کاری جدید بر روی سطوح کاشی شده قدیمی استفاده نمود مشروط بر آنکه ابتدا سطوح قدیمی را به خوبی با آب گرم و مواد شوینده شستشو داده، سپس با خدشه دار کردن نسبی آنها و ایجاد سطحی زبر امکان اتصال بهتر کاشی جدید و قدیم را ایجاد نمود. به طور معمول مقدار مصرف چسب بسته به میزان ناهمواری سطوح بین 3 تا 5 کیلوگرم خواهد بود.  پوشش حدود 70 درصدی ازچسب بر روی سطح دیوار و یا بر روی سطح پشت کاشی تضمین کننده نصب و پایداری قطعات خواهد بود ولی چنانچه کاشی کاری در سرویس های بهداشتی یا اماکنی انجام شود که در معرض خیس شدن متناوب قرار می گیرند، جهت آب بندی سطوح لازم است تا پوشش دهی کامل و صد در صدی با استفاده از چسب کاشی انجام شود.

توجه: این چسب کاشی امکان ایجاد سطحی آب بند را دارد ولی پیشنهاد می شود در مواردی همچون پانل های گچی که بستر زیرین از امکان جذب آب زیادی برخوردار است، پیش از اقدام به کاشی کاری با استفاده از پرایمر مخصوص آب بندی نسبت به سیرکردن بستر اقدام شود.

درباره shimibeton.com

شماره همراه: 09121303726 تلفن: 88515668-021 فکس: 88515084-021 نشانی دفتر مرکزی: تهران-خیابان سهروردی شمالی-کوچه سراب-پلاک 12 -طبقه 3-واحد 7 ایمیل:info@shimibeton.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا