با سلام

احتراماً به استحضار می رساند بزرگترین گردهمایی سراسری انبوه سازان کشور در تاریخ ۱۳ مهرماه ۱۳۹۴ همزمان با روز جهانی اسکان بشر با حضور نزدیک به هزار انبوه ساز کشور برگزار خواهد شد.

انبوه سازان کشور بعنوان مهمترین بازوی اجرایی بخش خصوصی در صنعت مسکن و ساختمان، سهم بسیار عمده ای در ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رونق بخش های مختلف اقتصادی کشور دارند. سهم ۱۸ درصدی از اشتغال و ۲۸ درصدی از سرمایه در گردش کل بخش خصوصی مؤید نقش تأثیر گذار این تلاشگران می باشد.

به جرأت می توان گفت نزدیک به ۶۰ درصد از کل مساحت پروژه های مسکن و ساختمان کشور تحت مدیریت و ساخت و ساز انبوه سازان قرار دارد که شاید ارزشی بالغ بر یکصد هزار میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط بیش از ۶۰۰۰ انبوه ساز عضو کانون سراسری انبوه سازان ایران را شامل می شود. 

با توجه به اهمیت موضوع و حضور حداکثری انبوه سازان کشور در یک زمان و یک مکان از آن مجموعه محترم دعوت می گردد جهت معرفی محصول و خدمات خود بعنوان حامی و یا درنمایشگاه جانبی که به همین منظور برگزار خواهد شد، حضور بهم رسانید. بدیهی است این گردهمایی سالانه فقط یکبار و توسط کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران برگزار می گردد.

با توجه به محدودیت پذیرش درخواست حمایت مالی و فضای نمایشگاهی اولویت با ارسال درخواست و پرداخت وجه خواهد بود و دبیرخانه اجرایی در رد یا قبول درخواست های واصله مختار می باشد. بدینوسیله از علاقمندان جهت حضور در این گردهمایی بزرگ و مذاکره با انبوه سازان کشور دعوت می گردد با شماره های ۷۷۴۲۶۰۶۲ – ۷۷۴۷۰۲۰۴ حداکثر تا مورخ ۰۵/۰۶/۱۳۹۴ تماس حاصل فرمایند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست